נדל"ן למגורים

קבוצת סאדאב, יוזמת ובונה באהבה את חולון, כבר 50 שנים.

“סאדאב” הוא שם נירדף לבית עבור עשרות אלפי משפחות, אנו מתגאים בכך שלמשרדי המכירות נכנסים במקרים רבים שלושה דורות של אותה המשפחה, כולם גרים בדירות שבנתה סאדאב. היחס האישי והחם, השירות האדיב, הבחירה במיקומים הטובים ביותר, האדריכלות והתכנון החכמים, הסטנדרט הגבוה ורמות גימור ללא פשרות הם סימן ההיכר המובהק של החברה, העובר כחוט-השני לאורך הדורות במשפחת דויד. הקבוצה ממשיכה ויוזמת בימים אלו פרויקטים מובחרים חדשים ומחויבת להמשיך ולהעניק ללקוחותיה את הטוב ביותר, האיכותי ביותר.

לקיים ביראה את משנתו של מר דני דויד יו”ר, בעלים ומייסד החברה: “להיות הטובים ביותר תמיד, בהוגנות יושרה ואהבת אדם”.

הדירות של סאדאב

איכות, איכות ושוב איכות, דירה טובה מתחילה בתכנון בטוח וחכם.

המהנדסים של סאדאב בשילוב משרדי האדריכלים המובילים בישראל שוקדים חודשים על תכנון בטוח, חכם ואופטימאלי של כל דירה ודירה, אין קיר, פינה ומשקוף שלא עוברים מספר בחינות עד שמאושרים לבניה, המטרה ברורה ויחידה, לבנות את הטוב ביותר ולאפשר למשפחה שתגור בדירה מקסימום נוחות מרחב ויוקרה.

חומרי הגלם הטובים ביותר, מהקירות, דרך האלומיניום, הדלתות הפנימיות המעוצבות, החלונות היוקרתיים חיפויי הרצפות מגרנית פורצלן הטוב ביותר, מערכות חשמל, אינסטלציה ותקשורת משובחים, מטבחים מעולים ברזים ומעקות, הכל הכי טוב, הכי איכותי ללא פשרות כבר יותר מ-50 שנה.

הפרויקט

כל פרויקט מגורים מתחיל ב”אילוצים”, מאילוצי שטח, טופוגרפיה, כיוונים, התוויות מוניציפאליות האדריכלות הפנימית ועוד… כל אלו משפיעים באופן ישיר על צורת כל הבניין, מראהו והדירות בו. היכולת רבת השנים של קבוצת סאדאב למקסם את היתרונות של כל פרויקט ופרויקט, לתכנן בניינים ומגדלים משובבי עיין ומעוצבים מחד, זאת תוך שמירה קפדנית על התכנון החכם והאפקטיבי מפנים מאידך.

אלו הופכים כל פרויקט לייחודי ויצא דופן באיכותו, בנוף הבניה בישראל. השקעה אדירה בעיצוב חיצוני של הבניין או המגדל, בחיפויי אבן ושיש, שילובים ייחודיים של אלומיניום, ברזל, מעקות ומרפסות מתוכננות, התורמים תמיד למראה המוקפד והמעוצב של כל פרויקט ופרויקט.

האדריכלים ומעצבי הפנים המובילים בישראל שוקדים על עיצוב הלובאים ומבואות כניסה, מהמרשימים והמעוצבים.. טכנולוגיות והשראות מבתי מלונות, ממבני ציבור מכל העולם משולבים דרך קבע, בכל אחד מהפרויקטים.

שימוש בחומרי הגלם והאביזרים הטובים ביותר, תמיד, קומה אחת מעל כולם.

סאדאב - "תפיסת המשפחה במרכז"

מתחילת דרכה של חברת “סאדאב” לפני מעל 50 שנים, בחרה החברה לשים תמיד את המשפחה, במרכז. תפיסה זו מהווה את הבסיס לדרך בה רואה החברה את לקוחותיה, לדרך בה מתוכננים כל בניין ודירה, לדרך בה מעניקה החברה שירות, לעמידה הקפדנית בזמנים ובאיכויות הבלתי מתפשרות של כל דירה ודירה במשך עשרות שנים.

“תפיסת המשפחה במרכז” מתחילה בהבנה שדירה היא הרבה יותר מקירות ובטון, דירה היא בראש ובראשונה בית. בית בו מתגוררת משפחה, כל פרויקט ופרויקט מתחיל בבחינה מעמיקה של כלל הגורמים כאשר כולם יחדיו יוצרים חוויה אופטימאלית נוחה ויוקרתית של מגורים.

בכל פרויקט מתקיימים מספר אלמנטים מרכזיים, בסאדאב, פיתחו שיטה אשר בוחנת את היתכנות הפרויקט מהחוץ לפנים, מכאן מקור השיטה “המשפחה במרכז”, זו מהווה הגורם המשמעותי והגרעיני בבחינת כל פרויקט.

הסביבה

מיקום ביתכם הוא אחד הגורמים החשובים ביותר לאיכות ונוחות החיים,סביבה תומכת בה קיימת נגישות מלאה לכלל הצרכים הבסיסים של כל משפחה, כגון: מערכות חינוך מתקדמות מגיל ינקות ועד תיכון, מרכזי קניות, תרבות וספורט קרובים, מגוון מתקני ומרכזי ספורט, ופנאי, קירבה ונגישות למוסדות תרבות, מוזיאונים, בתי קפה, מתנ”סים וכמובן המון ירוק,,, מגני משחקים, פארקים, גינות ציבוריות רחבות ידיים, שדרות עצים ועד הבניין שלכם בו משקיעה סאדאב בפיתוח סביבתי מרהיב וגינות מתוכננות מוריקות ויפיפיות, מאפיינים רבים כגון עצי זית, פינות חן לישיבה מוצלות, עד הגנים היפניים המרהיבים שתכננה סאדאב על שטח של דונמים בפרויקט מגדלי הגנים היפניים בחולון. תמיד הטוב ביותר. כבר מעל 50 שנים.

פרויקטים נבחרים שלנו

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support