ניסיון מוכח, מקצוענות, יושרה ואחריות ביצוע. המתכון להצלחה.

הצלחתה וחשיבותה הלאומית של תוכנית תמ"א 38 הציפה את השוק ביזמים רבים אשר מבטיחים מגוון הבטחות, יוצרים וזורעים בלבול, מבוכה וקושי מובן מצד בעלי הדירות, אשר מעוניינים בקידום תהליך תמ"א 38, אך מתקשים בבחירת היזם ומלווה.

התהליך, מגוון האפשרויות ומורכבותו המקצועית של התהליך, מצריכים בחירה בחברה מנוסה, אמינה, וישרה. ניהול נכון ומקצועי של התהליך הינם מהמרכיבים החשובים ביותר, אך ללא ספק החשוב מכולם הוא לראות את ההצלחות ויכולת הבניה ומסירת הדירות, בעיניים!!!

חברת סאדאב38 מקבוצת החברות "סאדאב" שאכלסה בהצלחה עשרות פרויקטים מרהיבים, אשר כלל עובדיה מהמקצועיים ומנוסים בישראל, חברה אשר הוכיחה ובנתה, בונה, הביאה הלכה למעשה לכדי ביצוע בשטח פרויקטים מורכבים, רק חברה אשר שמה במקום הראשון ובמרכז,  את הדייר, את המשפחה, יכולה ונכונה לקבל על עצמה הובלה וסיום מוצלח של התהליך.

דירות ובניינים אינם נדל"ן. הם בתים של משפחות, הם חום של משפחה, אהבה, ילדים והתבגרות. רק מלהביט בפניהם, מלאי השמחה של הדירים הנכנסים לדירתם החדשה, לאחר תהליך המלווה לא פעם בשאלות רבות וחששות, די בלהביט בפניהם על-מנת לדעת שזה לא נדל"ן. זה בית.


מה מובטח לבעלי הדירות בפרויקט פינוי/בינוי?

ככלל, כל פרויקט הינו ייחודי והגמול לדיירי כל פרויקט נקבע בהתאם לתנאי הפרויקט והיתכנותו, אך באופן כללי ניתן לציין את הדברים הבאים אשר ניתנים כגמול לבעלי הדירות.

בניית בניין חדש ומעוצב, בסטנדרט תכנון וגימור גבוה, כולל שטחי שירות מרוחים ומפוארים, מעלית, חניה פרטית, לובי כניסה מרשים ויוקרתי, גינון, דירות עם ממ"ד, מרפסת שמש, משטחי גרניט פורצלן יוקרתיים, מטבחים, סוויטת הורים, חלונות אלומיניום ועוד… הכל בסטנדרט "סאדאב" הגבוה ביותר, בדירה חדשה לחלוטין.

מתן תוספת שטחים, אל-מול שטח הדירה הישנה. (במידה ומתאפשר תכנונית)

מחסן פרטי (במידה ומתאפשר תכנונית)

עליית קומה ביחס לקומה נוכחית.

חניה בחניון תת-קרקעי לנוחות, ביטחון ופרטיות.

מימון שכר דירה מלא לכל תקופת הפרויקט.

תשלום שכר דירה מלא.

מימון מלא של ההובלה הלוך ושוב.

ביטוח קבלני מקיף ומלא כנגד כל הסיכונים כולל צד ג'

 מימון מלא של שכר הטרחה של מפקח מטעם הדיירים.

ערבויות בנקאיות מלאות לפי חוק מכר דירות על-פי שווי ערך הדירה החדשה.

סאדאב מתחיבת להיות לצד הדיירים לאורך כל הדרך עד האכלוס ולשנים ארוכות אחריו

ליווי מקצועי אישי, פרטני חם אנושי ומלא,

שקיפות מלאה מול כלל הדיירים הכוללים עדכונים שוטפים

ליווי בנקאי מלא ומושלם מתחילת התהליך ועד סיומו!

התחייבות לביצוע מהיר ומקצועני של הפרויקט, ללא כל הוצאה מצד הדיירים.


  שם מלא*

  אימייל*

  טלפון*

  נושא

  ההודעה שלך

  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support